تولید کننده کود های آلی و شیمیایی جنوبگان

ورود | ثبت‌نام
موقعیت شما: اخبار و رویدادها

تسهیلات ۱۴.۵ درصدی صندوق توسعه ملی برای احداث واحدهای پرورش قارچ/ تحقق ۵۰ درصدی برنامه سال جاری در تولید قارچ/ افزایش ۱.۲ کیلوگرمی سرانه مصرف قارچ کشور تا پایان برنامه ششم توسعه

احداث واحدهای پرورش قارچ خوراکی در کشور تحت پوشش منابع مالی قرار دارد و از صندوق توسعه ملی تسهیلاتی با سود ۱۴.۵ درصد به متقاضیان اعطا می شود تا سرانه مصرف این محصول برای هرنفر از ۱.۳ کیلوگرم فعلی به ۲.۵ کیلو گرم در پایان برنامه ششم توسعه برسد.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

سطح زیر کشت ۷۲۰ هزار هکتاری سبزی و صیفی در کشور/ تولید سالانه ۲۵ میلیون تن محصولات جالیزی/ افزایش ۲ تنی میانگین عملکرد سیب زمینی

طی سال گذشته سطح زیر کشت سبزی و صیفی در کشور به 720 هزار هکتار رسید که حدود ۲۵ میلیون تن انواع محصولات جالیزی در کشور تولید شد، همچنین میانگین عملکرد سیب زمینی در سال زراعی ۹۶_۹۵، ۲ تنی در هکتار افزایش یافت.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

خرید ٨.۹ میلیون تن گندم از کشاورزان/ پرداخت ۷۶ درصد پول گندمکاران/ فروش ۴۴۰ هزارتن گندم صادراتی

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: طی سال جاری حدود ٨ میلیون و ۹۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده و تاکنون ۷۶ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده است.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

تمام تخم مرغ‌های ایرانی در سبد عراقی‌ها

اگرچه در سال گذشته رشد 25 درصدی صادرات لبنیات مشهود بود، اما ادامه این مسیر با وابستگی ایران به بازار عراق، کمی دور از دسترس به نظر می‌رسد.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات

افزایش 85 هزار تومانی هزینه هر لاشه

تمام مشکلاتی که از بعد از کشتارگاه تا بازار گریبانگیر گوشت شده، به طور متوسط 85 هزار تومان به قیمت هر لاشه افزوده و طبیعی است که این مبلغ بر قیمت تمام شده تاثیرگذار خواهد بود.
نویسنده: مدیر سایت
0 نظرات
آر اس اس
12345